Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Sportowy Wałbrzych TV Keepie Uppie Challenge 2019

Sportowy Wałbrzych TV Keepie Uppie Challenge 2019 odbywa się we współpracy z agencją eventową działającą w strukturach marki Keepie-uppie World Records Federation (keepieuppie.federation.org), która to zajmuje się monitorowaniem rekordów świata w żonglerce różnymi piłkami oraz organizuje pojedynki żonglerów i piłkarskich freestylerów.

Do rywalizacji w ramach Sportowy Wałbrzych TV Keepie Uppie Challenge 2019 zaprosiliśmy drużyny piłkarskie rywalizujące w naszym regionie w tym drużyny Ekstraligi i II ligi kobiet. Idea rywalizacji polega na pojedynkach pięciu zawodników danej drużyny z twórcą Federacji i rekordzistą świata Dobrosławem Kowalskim.

Pojedynek odbywać się będzie w pięciu kategoriach: żonglerka piłką nożną ramionami, żonglerka piłką do rugby, tenisa (nogi, ramiona) oraz piłką do squash’a. Łączny wynik pięciu zawodników danej drużyny będzie porównywany z wynikiem Dobrosława Kowalskiego. Na tej podstawie powstanie pierwsza klasyfikacja: Dobrosław vs Pozostałe Drużyny. Osobne klasyfikacje to: drużynowa (najlepszy łączny wynik danej drużyny) oraz indywidualna. Najlepsi zostaną uhonorowani certyfikatami Keepie-uppie World Records Federation oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów.

Zasady punktacji, klasyfikacji i nagradzania: 

Dobrosław vs Drużyny – zwycięzca otrzymuje jeden punkt,  w przypadku zwycięstwa drużyna otrzyma certyfikat

Klasyfikacja drużynowa – zliczana będzie łączna ilość podbić wszystkich pięciu zawodników  danej drużyny (w pojedynku z Dobrosławem Kowalskim) w każdej z pięciu kategorii żonglerki. Zwycięska drużyna otrzyma certyfikat oraz nagrody rzeczowe

Klasyfikacja indywidualna – zliczana będzie łączna ilość podbić każdego zawodnika (w pojedynku z Dobrosławem Kowalskim) w każdej z pięciu kategorii żonglerki. Zwycięzca otrzyma certyfikat  oraz nagrodę rzeczową.

Materiały video z pojedynków zamieszczane będą na naszej stronie facebook.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

P