Kolarstwo: Wicemistrzostwo kraju Filipa Brzóski i brąz KKW Nexelo Wałbrzych na OOM!

Srebrny medal przypadł Filipowi Brzósce, który po bardzo dobrej jeździe poprawił swój zeszłoroczny występ (3 miejsce i brązowy medal). Drugie miejsce sprawiło, że Filip został również wicemistrzem kraju w swojej koronnej konkurencji. Tuż za podium uplasowała się Wiktoria Hejman, która po wyjątkowo zaciętym wyścigu, musiała zadowolić się czwartym miejscem.

Drużynę Nexelo Wałbrzych reprezentowało jeszcze dwóch zawodników. Gniewko Konsewicz zajął wysokie 18 miejsce. Grzegorz Radwański zawody ukończył na 33 pozycji. Suma wszystkich startów dała drużynie wysokie 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej w kraju oraz 3 miejsce w rankingu województw.

W rywalizacji na starcie stanęło 20 dziewcząt i 40 chłopców. Czteroosobowa reprezentacja klubu KKW Nexelo Wałbrzych jest sporym sukcesem klubu, którego zawodnicy regularnie odnoszą sukcesy na krajowej arenie.