28/02/2021

III liga kobiet: Debiut Zagłębia w rozgrywkach

SONY DSC

Takie mecze są bardzo trudne do obiektywnej oceny. Zagłębie dopiero się uczy. Rywalki z Wrocławia są jedną z najlepszych drużyn III Ligi Dolnośląskiej Kobiet. Wałbrzyszanki oddały na boisku dużo serca. Zagrały ambitnie. Najlepiej jak tylko potrafią i to należy docenić. Docenić należy pracę na treningu. Zaangażowanie podczas gry. Pochwalić należy również pracę trenera Łukasza Wojciechowskiego.

Szkoleniowiec Zagłębia Wałbrzych w krótkim czasie złożył drużynę, która w ułamkach sekund potrafiła się przeciwstawić wyżej notowanemu rywalowi. Strata aż 13 bramek boli, ale ta lekcja zaprocentuje na przyszłość. Tydzień temu po porażce w sparingu z Orlikiem Jelenia Góra, trener PWSZ Wałbrzych, Kamil Jasiński z uśmiechem na ustach twierdził, że tak właśnie wyglądają początki i że będzie lepiej!

Zagłębie Wałbrzych – Ślęza Wrocław 0:13 (0:7)

Zagłębie: Angelika Stankiewicz – Natalia Marczewska, Nikola Kaczanowska, Klaudia Winnicka, Justyna Zagozdon – Aleksandra Ostrowska, Nikola Landenberger, Angelika Hudak, Nikola Ostrowska, Gabriela Owczorz – Sara Rudzik.

W meczu zagrały również: Maja Kozłowska, Klaudia Słomiana, Agata Markiewicz, Natalia Krynicka, Nikola Basitta, Aleksandra Ziebeker.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.