26/01/2021
Nieskuteczna pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy, ale Darbor i tak odniósł trzecie efektowne zwycięstwo z rzędu w tym sezonie.
W pierwszej połowie zawodnicy Darboru mieli przewagę, ale nie mogli umieścić piłki w siatce. Szansy na zdobycie bramki nie wykorzystali między innymi Chrzan, Wojak, Kuska i Bieniasz. Goście natomiast odgryzali się kontrami by po jednej z nich Damian Baran  wyprowadził gości na prowadzenie.
Po zmianie stron Darbor ruszył jeszcze bardziej do zmasowanego ataku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 51 minucie zdobywanie goli rozpoczął Mariusz Morąg. W kolejnych minutach rozstrzelał się, najlepszy strzelec gospodarzy, Paweł Chrzan.  Po golu zaliczyli jeszcze Kamil Kuska i Dawid Wojak. Po tym zwycięstwie Darbor awansował na 3 miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do lidera.
Darbor Bolesławice – Sudety Dziećmorowice 7:1 (0:1)
51′ Morąg, 53′ 63′ 69′ 70′ Chrzan, 75′ Kuska, 80′ Wojak – 30′ Baran
Darbor: Wiśniowski – Jaworski (73′ M. Sobel), Gawryszewski, Krawczyk, Bieniasz (73′ Kujawa), Kopacz (46′ Fijałkowski), Smaruj (81′ Jaskółowski), Kuska, Morąg (70′ Czabanowski), Chrzan (78′ Okarma), Wojak. 

zdjęcie i fragment opisu meczu nadesłane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.