A klasa: Niespodzianka na Dąbrowskiego. Komplet punktów wraca do Bogaczowic

Jakub Zima

Ciekawie było również na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego. Faworyzowane Zagłębie długimi minutami kontrolowało to co działo się na boisku. Szybko strzelona bramka przez Szymona Pawełka, dawała gospodarzom prowadzenie. Podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego utrzymali ten wynik do przerwy.

Po zmianie stron wydawało się, że nic się nie zmieni. Zagłębie niby kontrolowało grę, niby wszystko układało się po myśli sztabu szkoleniowego wałbrzyszan. Bramki jednak zaczęli zdobywać goście. Najpierw Adam Dela doprowadza do remisu. Później długo, długo nic, aż wreszcie kibice na trybunach doznali szoku.

Drużyna Unii, rozgrywająca dobry mecz, zdobywa drugą bramkę. Zanim opadł kurz emocji Unia trafia po raz trzeci. Tym razem był kończący mecz gol. Zagłębie pomimo starań, nie było już w stanie odmienić losów spotkania. Trzy punkty wędrują do Bogaczowic.

Zagłębie Wałbrzych – Unia Bogaczowice 1:3 (1:0)
16′ Pawełek – 64′ Dela, 83′ Pański, 86′ Lasota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

I liga koszykówki: Górnik w dobrej formie przed startem sezonu

Zespół Górnika Trans.eu Wałbrzych ponownie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Tym razem w opolskim turnieju podopieczni trenera Łukasza Grudniewskiego w pokonanym polu zostawili ligowych rywali. Wygrane z Pogonią Prudnik (80:75) oraz późniejszy sukces w spotkaniu finałowym z GKS Tychy (94:76) pozwala sądzić, że biało-niebiescy są bardzo dobrze przygotowani do […]