Kolarstwo: Coraz więcej Juniorów MTB Walim Team

Jakub Zima

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zajęcia prowadzone przez Artura  Jarczok, w ramach grupy MTB Walim Team Junior.  Szkolenie  odbywa się  od podstaw (nic na siłę),  aby  stać się początkiem wieloletniej fascynacji  rowerem.

Cały, dobiegający końca sezon, obfitował w wiele zajęć, wycieczek oraz udział w zawodach MTB. Chłopcy w wieku od 8 do 14 lat angażowani są również w ciągłą modernizację  naszego walimskiego Bike Parku. Tutaj głównie, na odcinku około 2,0 km specjalnie przygotowanego terenu z różnymi elementami technicznymi, odbywają się treningi. Każdy uczestnik  wyposażony jest w  strój sportowy, kask i rower. Ta młoda ekipa jest już  bardzo rozpoznawalna, reprezentując klub i Gminę Walim na zawodach.

Ostatnio Juniorzy z MTB Walim Team brali udział w wyścigu  MTB xc w Szczawnie Zdroju. Wszystkim gratulujemy ! Tym bardziej, że dla większości z nich to początek przygody w zawodach MTB.

źródło: UG Walim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

B klasa: Iskra, MKS i Podgórze na remis

Iskra Witków Śląski zremisowała w Pankowie z miejscowym Gromem 3:3. Piłkarze prowadzeni przez Bartosza Ogrodnika prowadzili już trzema bramkami by ostatecznie oddać gospodarzom punkty. Grom Panków – Iskra Witków Śląski 3:3 (0:1) 65′ Brajczewski, 69′ Prześlica, 79′ Rusin – 7′ 53′ Mastej, 28′ Groń Ciekawe spotkanie zobaczyli kibice, którzy pomimo […]