Wałbrzyski klasyk na antenie Sportowego Wałbrzycha!

Jakub Zima

Informacja, którą przekazano kibicom, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności, wielu kibiców zasmucił.

Dla wszystkich zainteresowanych mamy jednak dobrą wiadomość. Mecz zostanie pokazany na żywo na antenie Sportowego Wałbrzycha. Początek transmisji już 27 października o godzinie 11:00. Zapraszamy serdecznie!!

Czego możemy się spodziewać? Mecz powinien przynieść kibicom sporą dawkę emocji. W poprzednim sezonie obie drużyny rywalizowały ze sobą dwukrotnie. Na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego o jedną bramkę lepszy okazał się Górnik (Zagłębie – Górnik 1:2). Górnik był również lepszy w rywalizacji na własnym boisku (Górnik – Zagłębie 3:0). 

Czy w takim razie Zagłębie nawiąże do dawnych lat i wygra na swoim obiekcie? A może to Górnik pokaże, że jest lepszy i wygra na boisku swojego rywala. Wszystkiego dowiemy się już 27 października. Zapraszamy przed telewizory!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Syndrom III kwarty - odcinek 2 - zapowiedź

Już dzisiejszego wieczoru zapraszamy wszystkich fanów koszykówki i Górnika Trans.eu Wałbrzych na drugi odcinek podcastu Syndrom III kwarty. W programie poruszone zostaną tematy: Górnik w III lidze – mecz z Polonią Świdnica Mecz Górnika z Biofarmem Basket Poznań Kolejny wyjazd do Łowicza. Ponadto poruszymy temat młodzieży. Porozmawiamy o trenerze Blechaczu […]