A klasa: Darbor zgodnie z planem

Jakub Zima

Kolejny mecz Darboru przed własną publicznością przyniósł wiele emocji. Czarni próbowali kąsać. Gospodarze nie potrafili wykorzystać swoich sytuacji. W pierwszej połowie jedynie dwa gole. Najpierw w 12 minucie bramkę po podaniu Kamila Kuski, zdobył Paweł Chrzan. W 25 minucie drugie trafienie zaliczył Dawid Wojak.

Po zmianie stron goście zaczęli grać odważniej. Stwarzali sobie sytuacje, które przy odrobinie szczęścia mogli zamienić na bramki. Po kilkunastu minutach naporu Czarnych, Darbor ponownie ruszył do ataku. Dogodne okazje marnują Chrzan, Wojak, Sobel, Morąg i Kuska.

Ostatecznie wynik meczu już się nie zmienił. Komplet punktów zostaje w Bolesławicach, choć miejscowi fani po zakończeniu spotkania czuli spory niedosyt.

Darbor Bolesławice – Czarni Wałbrzych 2:0 (2:0)
12’ Chrzan, 25’ Wojak

zdjęcie: Grzegorz Bukała (Darbor Bolesłąwice)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Podział punktów na Chopina

Podział punktów w meczu Górnika z liderem nikogo nie zaskoczył. Obie drużyny starały się stwarzać sytuacje bramkowe. Zebrani na trybunach kibice zobaczyli mecz walki i dużego zaangażowania. Gole padły jednak tylko dwa i tylko w pierwszym kwadransie. Najpierw do siatki gospodarzy trafił Daniel Gandera. Zawodnik Victorii uderzył z rzutu wolnego, […]