Siatkówka: Olavia pokonana

Jakub Zima

MKS Aqua Zdrój Wałbrzych w sobotnim pojedynku miał jeden plan: zwycięstwo. Po porażce w Miliczu, miało to bardzo duże znaczenie. Wyżej notowana Olavia Oława zderzyła się więc nie tylko z gorąco reagującą publicznością, ale też z mocno zdeterminowanym zespołem gospodarzy.

Pierwszy set był dość trudny, wyrównany, ale wygrany. W drugiej odsłonie przewaga wałbrzyskich siatkarzy nie podlegała już dyskusji. Przy prowadzeniu 2:0 gospodarze na trzecią część meczu wyszli nieco rozluźnieni. Trenerzy Janusz Ignaczak i Fabian Kurzawiński, sporo musieli się napracować by ich podopieczni zaczęli grać zgodnie z planem. Trafne decyzje sprawiły jednak, że mecz udało się zakończyć w trzech setach.

MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych – Olavia Oława 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Boks: Leone Imperium Boxing Drużynowym Wicemistrzem Polski!!

Wałbrzyscy bokserzy Leone Imperium Boxing potwierdzili swoją siłę i bez problemu pokonali w Oławie Wielkopolską Drużynę Bokserską. Zwycięstwo dało podopiecznym trenera Sadłonia, Drużynowe Wicemistrzostwo Polski. Sobotni pojedynek w ostatniej kolejce Ekstraligi Boksu Zawodowego dał sympatykom tej dyscypliny, że w Wałbrzychu rodzi się coś wielkiego. Trenerzy zespołu, co jakiś czas informują […]