05/03/2021

Tak spędzamy święta: Przemysław Dobiega

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Przemysław Dobiega (piłkarz, trener – Zagłębie Wałbrzych)

Święta to dla mnie czas podsumowań, odpoczynku po całym roku ciężkiej pracy i zastanowieniu się nad celami, które chciałbym zrealizować w nowym roku. Spędzę je w Wałbrzychu, w gronie najbliższych mi osób, wśród samych uśmiechniętych twarzy.

Prezentów nie potrzebuje, chciałbym, aby wszyscy moi znajomi i przyjaciele byli zawsze zdrowi i pełni pasji, GKS pokazał naprawdę kawałek dobrej piłki, a z moimi młodymi podopiecznymi zbudować mocną ekipę, która będzie stanowić przyszłość Zagłębia Wałbrzych.

Życzę wszystkim tego, co najlepsze i… serdecznie pozdrawiam.

[JAKUB ZIMA] Ze swojej strony chciałbym dodać, że po roku pełnym dobrych i złych emocji, jakie mieliśmy okazję wspólnie przeżywać, w przyszłym roku Przemek ponownie zagości w gronie redakcji Sportowego Wałbrzycha. Już nie mogę doczekać się wspólnego komentowania. Wyważonych uwag i spostrzeżeń, które zawsze były na najwyższym poziomie.

Siła spokoju, jaka płynie od Przemka udzielała się niemal wszystkim, za to wszystkim obecnym w redakcji, bardzo tego brakuje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.