Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Tak spędzamy święta: Mariusz Kalinowski

Tak spędzamy święta: Mariusz Kalinowski

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Mariusz Kalinowski (wałbrzyski radny, przyjaciel sportu)

Święta dla mnie to jak chyba dla większości ludzi pogoń za wszystkim za jedzeniem, prezentami, choinką, ale bardzo fajnie to zawsze wspominam, bo dzięki temu wszystkiemu, spotykam bardzo dużo znajomych, z którymi mogę zamienić kilka słów, złożyć życzenia.

Święta to magiczny czas. Kiedy spotykamy się z rodziną, rozmawiamy, idziemy na spacer. Rodziny porozrzucane po świecie, w te właśnie święta spotykają i spędzają je razem. I to jest najpiękniejsze.
Oczywiście spędzam je z rodziną. Raz organizuje je Mama, raz Teściowa, raz my, a raz ktoś inny z rodzinny.

Marzę o motocyklu. I to Chciałbym dostać pod choinkę p.s. a dostanę skarpetki. Życzę wszystkim: Pogodnych, Zdrowych Świąt spędzonych z rodziną!

zdjęcie użyczone