08/03/2021

Tak spędzamy święta: Weronika Grzelak

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Weronika Grzelak (lekkoatletyka – Arkon ZiPS – Univercity of Arkon Athletics/USA)

Święta to dla mnie szczególny czas, który zawsze spędzam z moja rodziną. To czas, kiedy mogę się na chwile zatrzymać i cieszyć się rodzinną atmosfera.

W tym roku po raz pierwszy święta spędzam poza granicami Polski, ale nie z dala od rodziny:) Mam także sporą rodzinę w Karolinie Północnej i to właśnie tutaj spędzę tegoroczne święta. Bardzo się cieszę, bo nigdy nie poznałam tej strony rodziny.

Najlepszy prezent już dostałam- możliwość studiowania i mieszkania w USA. Jedyne, czego mogłabym sobie życzyć to szczęścia, które na pewno przyda mi się nie tylko w mojej karierze sportowej ale i na studiach.

zdjęcia użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.