Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Tak spędzamy święta: Marcin Folc

Tak spędzamy święta: Marcin Folc

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Marcin Folc (trener – Górnik Wałbrzych)

Nie będę za bardzo oryginalny i powiem, że Święta są dla mnie odpoczynkiem od codziennej gonitwy i natłoku obowiązków, wyciszeniem, okazją do spędzenia czasu z rodziną, ale też przygotowaniem i nabraniem sił do nadchodzącego Nowego Roku.

Święta spędzę w gronie rodzinnym w Jaworze, ale niekoniecznie w domu. Jeśli pogoda dopisze, w miarę możliwości chciałbym spędzić je aktywnie, np. jeżdżąc rowerem.

Nie mam specjalnych oczekiwań, jeśli chodzi o prezent w postaci materialnej i też nie będę oryginalny w tej kwestii, ponieważ oprócz zdrowia chciałbym mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny w przyszłym roku
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!

zdjęcie użyczone