Tak spędzamy święta: Łukasz Prugar

Jakub Zima

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Łukasz Prugar (trener – KP Gwarek Wałbrzych)

Święta są dla mnie czasem, kiedy można spokojnie zrobić rachunek sumienia, jaki był cały ten rok, ile rzeczy udało się zrobić, a ile jeszcze można było zdziałać.

To czas też, aby porozmawiać po prostu o niczym przy stole Wigilijnym. Święta spędzę odpoczywając i spróbuje za dużo nie jeść.

Najlepszym prezentem będzie zdrowie dla rodziny. Jak będzie zdrowie to resztę spraw uda się ogarnąć.

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Tak spędzamy święta: Jacek Żmuda

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty. Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: […]