Liga Okręgowa: Zdrój wraca do treningów

Jakub Zima

W czwartek, 16 stycznia 2020 roku o godzinie 18:00 na jedlińskim Stadionie zespół Zdroju rozpocznie zimowe przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2019/2020 w wałbrzyskiej Lidze Okręgowej. Kolejne treningi będą odbywać się we wtorki i czwartki o godzinie 18:00 na Stadionie w Jedlinie-Zdroju.

Oprócz zajęć treningowych podopieczni Radosława Kwiatkowskiego rozegrają kilka gier kontrolnych, między innymi z występującym we wschodniej grupie IV ligi zespołem Orła Ząbkowice Śląskie, reprezentantem jeleniogórskiej Klasy Okręgowej, zespołem Olimpii Kamienna Góra, czy też odmłodzonym zespołem Górnika Wałbrzych, który po wycofaniu z IV ligi występuje w Wałbrzyskiej Serie A.

źródło: Zdrój Jedlina Zdrój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Herbapol Stanowice rozpoczyna treningi

Pierwszy trening odbędzie się na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu. Zajęcia zaplanowano na czwartek 16 stycznia. Początek o godzinie 18:45.  Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki. Podopieczni Piotra Szukalskiego w okresie zimowym rozegrają również kilka gier kontrolnych, poniżej przedstawiamy harmonogram. 08/09.02.2020 – MKS Polonia […]