Siatkówka: Aqua wygrywa z Zieloną Górą

Jakub Zima

Po nieoczekiwanej porażce w Żaganiu wałbrzyszanie chcieli odegrać się przed własną publicznością. Rywalem skazanym na pożarcie miała być drużyna z Zielonej Góry. Podopieczni trenera Janusza Ignaczaka szybko udowodnili zebranym na hali kibicom, że cel jest możliwy do zrealizowania.

Pierwsze dwa sety, to był koncert gry wałbrzyskiego teamu. Doskonała gra na zagrywce. Jeszcze lepsza na siatce. Dobre przyjęcie i właściwie ręce same składały się do oklasków. Młodość połączona z doświadczeniem okazała się mieszanką wybuchową.

Problemy dopadły Aqua Zdrój dopiero w trzeciej odsłonie. Trochę rozluźnienia. Więcej błędów własnych i goście złapali właściwy rytm. Wygrali seta do 19 i swoją grą zmusili gospodarzy do większego wysiłku w secie czwartym. Na szczęście wałbrzyscy siatkarze udźwignęli ciężar i doprowadzili do wygranej za 3 punkty.

Kolejny mecz Aqua Zdrój zagra już 18 stycznia z MUKS Milicz.

MKS Aqua Zdrój Wałbrzych – AZS UZ Zielona Góra 3:1 (25:18, 25:15, 19:25, 25:21)

Aqua Zdrój: Szczygielski, Nowak, Leński, Gawryś, Redyk, Kulik, Zieliński (libero) oraz Dereń, Sroka, Laskowski, Mikulski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Biegi: Ruszyły zapisy do XXI Toyota Półmaratonu Wałbrzych!

13 stycznia ruszyły zapisy do Toyota Półmaraton Wałbrzych. Zgłaszać można się na dystansach 21 i 10,5 km. To dzień szczególny. Dzień, kiedy możecie zgłosić się do startu na dystansach 21 i 10,5 km. I tym samym stworzenia sobie szansy na przeżycie pięknej biegowej przygody w Wałbrzychu, a jednocześnie – niejako […]