Podgórze Wałbrzych wygrywa w sparingu ze Zdrojem

Piłkarze KP Podgórza Wałbrzych zagrali pierwszy mecz kontrolny. Rywalem była występująca w Lidze Okręgowej drużyna Zdroju Jedlina Zdrój. Spotkanie było dla obu zespołów bardzo ciekawym poligonem doświadczalnym. Sporo obaw przed pierwszym gwizdkiem mogli mieć kibice wałbrzyskiej drużyny. Zespół Podgórza przystąpił do rywalizacji gołą jedenastką i jak się okazało, zdał egzamin.

Po pierwszej połowie Zdrój prowadził 3:2 i wydawało się, że drugie 45 minut będzie dla ekipy z Jedliny Zdrój nieco łatwiejsze. Okazało się jednak, że to wałbrzyszanie zagrali jeszcze bardziej konsekwentnie. Determinacja i zaangażowanie pomogła odnieść zwycięstwo.

Podgórze Wałbrzych – Zdrój Jedlina Zdrój 4:3 (2:3)
Piątek, Mocydlarz, Sajdak, Sosnowski – zaw. testowany, Samiec, Tłuścik

Podgórze: R. Koszyka – Dudiak, J. Hertmanowicz, Wroczyński, P. Kokoszka, Dębski, Kobylański, Sajdak, Mocydlarz, Piątek, Sosnowski

Zdrój: Trzepak – Bartkowiak, Dudek, Trojak, Samiec, Zasada, Piątek, Piwoński, Dos Santos Pereira, Tłuścik, Zawodnik Testowany, oraz Chołuj, Chabrowski, Bednarz.