Podgórze imponuje formą

Podgórze Wałbrzych już teraz imponuje formą. Po pierwszym wygranym sparingu z wyżej klasyfikowanym rywalem, tym razem po bardzo zaciętym meczu okazał się lepszy od Górnika Boguszów Gorce.

W spotkaniu trenerzy skorzystali z szerszej grupy zawodników, przez co łatwiej im było skorzystać z wcześniej trenowanych wariantów gry. Wałbrzyszanie w pierwszej połowie meczu grali ambitnie, ale mniej skutecznie, co goście skrzętnie wykorzystali. Po pierwszych 45 minutach Podgórze przegrywało 2:4.

Po przerwie Podgórze zaimponowało skutecznością. Większa koncentracja pod własną bramką i zdecydowanie lepsza dyspozycja fizyczna pozwoliła wałbrzyskiej drużynie narzucić swój styl gry. To zaś przełożyło się na bramki. Dzięki temu Podgórze wygrywa swój drugi mecz kontrolny z rzędu.

Podgórze Wałbrzych – Górnik Boguszów Gorce 6:5 (2:4)
Mocydlarz, Sosnowski x2, Wroczyński, Mikołajski, bramka samobójcza

Podgórze: R. Koszyka – Wroczyński, J. Hertmanowicz, Dudiak, Jaśkiewicz, Dębski, Sajdak, Kobylański, Sysiak, M. Hertmanowicz, Piątek oraz Mocydlarz, Sosnowski, Mikołajski