Wierzbianka lepsza od Czarnych

W rozegranym w Żarowie sparingu Czarni ulegli Wierzbiance Wierzbna 1:4. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Niestety słabą skuteczność zaprezentowali zawodnicy wałbrzyskiej drużyny.

O pierwszej połowie powinniśmy jak najszybciej zapomnieć – wałbrzyszanom gra się zupełnie nie kleiła, a rywal wykorzystywał potknięcia naszej defensywy i do przerwy prowadził aż 3:0. Po zmianie stron nasz zespół wyszedł na plac gry odmieniony, zdominował przeciwnika, ale skuteczność nie była tego dnia mocną stroną Czarnych. Niewykorzystane sytuacje zemściły się i jedna z nielicznych kontr Wierzbianki zakończyła się trafieniem na 4:0. W ostatnich minutach Kamil Szarek zdobył jeszcze honorowego gola dla wałbrzyszan, ale tylko na tyle było nas dzisiaj stać i trzecia porażka stała się faktem – mówią przedstawiciele klubu

Czarni Wałbrzych – Wierzbianka Wierzbna 1:4 (0:3)
Szarek

Czarni: Chmura – Gołek, zawodnik testowany, Sęk, Anuszkiewicz, Chodacki, Darmochwał, Misiak, Kasprzyk, Ziątek, Baszak oraz Adamczyk, Szarek, Fiszer, P. Rudnicki, Koszewski.