AMP futsal: Pierwsze zwycięstwo PWSZ-tki!

Jakub Zima

Wspaniale zaczęła udział drużyna PWSZ Wałbrzych w finałowym turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet. Podopieczne trenera Kamila Jasińskiego wysoko pokonały PP Poznań 5:2. Zawodniczką meczu wybrano Klaudię Fabovą.

W mecz wchodziliśmy powoli, ale z upływem czasu nasza gra stawała się pewniejsza. Wyszliśmy na prowadzenie 4:0 i dwa momenty dekoncentracji w ostatnich minutach pozwoliły dojść rywalkom na dwie bramki. Na szczęście w końcówce zadaliśmy decydujący cios – mówił po meczu trener zespołu.

Wynik i gra cieszy. Dobra futsalowa forma pozwala sądzić, że zespół celuje w najwyższe cele, a znając trenera usłyszelibyśmy zapewne: “A jakże”. Powodzenia w następnym spotkaniu.

PWSZ Wałbrzych – PP Poznań 5:2 (1:0)
Fabova x2, Turkiewicz, Ostrowska, Szewczuk

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

AMP futsal: Drugie zwycięstwo PWSZ-tki!

W drugim meczu turnieju, PWSZ Wałbrzych pokonał zawsze groźną drużynę Uniwersytetu Warszawskiego. Spotkanie było dużo trudniejsze od poprzedniego meczu. Warszawianki zagrały odważniej, co utrudniło podopiecznym trenera Jasińskiego zdobyć wyraźnej przewagi. W drugim meczu widać było już lepszą grę naszego zespołu. Dziewczyny czuły się pewniej na boisku. Mieliśmy sporo sytuacji bramkowych […]