02/03/2021

Siatkówka: Chełmiec pewnie awansował do dalszej części turnieju

Wygrana w ostatnim spotkaniu grupowych eliminacji, dała Chełmcowi pewny awans do fazy finałowej, spośród której wyłonione zostaną dwie najlepsze drużyny turnieju. Mecz z Błękitnymi Ropczyce do łatwych nie należał, ale jak to czasami w życiu bywa, najtrudniejsze jest postawienie kropki nad i.

Błękitni w pierwszym secie grali dobrze. Zmusili podopiecznych trenera Janusza Ignaczaka do wielkiego wysiłku. Na szczęście dla gospodarzy, to Chełmiec zakończył partię zwycięsko. W drugiej odsłonie przewaga wałbrzyszan nie podlegała już dyskusji. Pewna wygrana do , dała drużynie pierwsze miejsce w grupie. Wygrane przez Chełmca dwa pierwsze sety wyrzuciły również rywala z turnieju.

W trzecim secie zobaczyliśmy zmienników, którzy również bez większego problemu potrafili się dostosować do wysokiego poziomu swoich kolegów. Pewność siebie na siatce. Świetna zagrywka i spokojna gra w defensywie pozwoliła stosunkowo szybko zakończyć mecz.

Chełmiec Wałbrzych – Błękitni Ropczyce 3:0 (25:23, 25:16, 25:20)

TRANSMISJĘ OGLĄDAJĄ PAŃSTWO DZIĘKI!!

Wałbrzyska Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu – Fundacja proponuje szeroki wachlarz usług związanych z promocją sportu. Organizuje imprezy sportowe. Prowadzi Platformę Wsparcia Klubów, gdzie jest możliwa opieka admnistracyjno-prawna. Pomaga w prowadzeniu transmisji z wydarzeń sportowych. Prowadzi szkolenia z zakresu przepisów sportowych, odpowiedniego żywienia, różnorodnych form treningów, umiejętnego oddychania, rozliczania finansowego oraz wielu, wielu innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kowalski Managment – Dobrosław Kowalski, podwójny Rekordzista Guinessa i prawnik zaprasza do współpracy wszystkie firmy i osoby prywatne. Duże doświadczenie na polu prawa gospodarczego, sportowego. Dobrosław Kowalski posiada uprawnienia mediatora. Jest też licencjonowanym managerem sportowym.

Salon Odzieżowy Moda Męska u Gutka – To u Gutka znajdziesz ubranie, które świetnie leży. Jest dobre gatunkowo i dodatkowo ma w sobie to coś, co przykuwa spojrzenie płci przeciwnej. W salonie u Gutka znajdziesz ubranie na każdą okazję. Ubierzesz się na randkę i na chrzciny. Na wycieczkę i na egzamin. Wprawne oko właściciela pozwoli ci dobrać odpowiedni rozmiar i styl. Serdecznie zapraszamy Hala przy ulicy Kusocińskiego stoiska: 11, 12, 79

Telefony u Kaliego – Szukasz miejsca gdzie naprawisz bądź kupisz telefon? Szukasz miejsca gdzie sprawisz sobie wspaniały zestaw gadżetów? Chcesz być obsłużony profesjonalnie przez prawdziwego fana sportu, który jest również otwarty na krzywdę innych, który bezinteresownie pomaga potrzebującym? Zapraszamy do salonu!

Kawiarnia „Pod Pretekstem” Art Cafe – Jedyne takie miejsce w Wałbrzychu, gdzie gość może stać się jednocześnie widzem, który obcuje bezpośrednio z artystą. Może z nim porozmawiać jak z przyjacielem. Zapraszamy na koncerty, kabarety, wystawy oraz wiele innych kulturalnych rozrywek

Bibliotheca Silesiana dr Renata Madziara – Jako praktyk – mama sportowca i instruktor dietetyki – wiem jak w naturalny sposób wspomóc wydolność organizmu. dr Renata Madziara Zadbaj mądrze o swoje zdrowie i kondycję. Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Zapewniamy, że warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.