25/02/2021

Wymyślone przez światową federację siatkówki wydarzenie miało być tylko formą zabawy. Okazało się strzałem w dziesiątkę. Teraz wszyscy sympatycy siatkówki czekają na każdą kolejną edycję. Te niczym Igrzyska Olimpijskie odbywają się jednak raz na cztery lata.

W drugiej odsłonie wydarzenie wzięło udział ponad 138 tysięcy uczestników. Wszyscy wcześniej rejestrowali się za pomocą dedykowanych stron internetowych. Do wzięcia udziału w wyzwaniu zachęcali tacy sportowcy jak Eda Erdem, Tijana Bošković, Wiczesław Krasilnikow, Florian Schnetzer czy Joanna Wołosz. W Hali Wałbrzyskich Mistrzów dołączyła do nich Aleksandra Małodobra.

O czym mowa? O dodatkowym dniu dla siatkówki – #1DayMore4Volleyball, który odbywa się wyłącznie 29 lutego! Tegoroczne święto zostało godnie uczczone również w Wałbrzychu. Do pamiątkowych zdjęć pozowali siatkarze biorący udział w ćwierćfinałowym turnieju o Mistrzostwo Polski. Iście świątecznie było jednak podczas II-ligowego spotkania kobiecej drużyny Chełmca Wodociągi Wałbrzych.

To właśnie w jego trakcie odbyły się prezentacje drużyny młodzieżowych. Rozegrano specjalny set, w którym wygrywała drużyna, która jako pierwsza zdobyła 29 punktów. Dodatkowo chętni mogli skorzystać ze specjalnej fotobudki. Zrobione w niej zdjęcia były wspaniałą pamiątką na kolejne cztery lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.