Siatkówka: Dodatkowy dzień dla siatkówki

Jakub Zima

Wymyślone przez światową federację siatkówki wydarzenie miało być tylko formą zabawy. Okazało się strzałem w dziesiątkę. Teraz wszyscy sympatycy siatkówki czekają na każdą kolejną edycję. Te niczym Igrzyska Olimpijskie odbywają się jednak raz na cztery lata.

W drugiej odsłonie wydarzenie wzięło udział ponad 138 tysięcy uczestników. Wszyscy wcześniej rejestrowali się za pomocą dedykowanych stron internetowych. Do wzięcia udziału w wyzwaniu zachęcali tacy sportowcy jak Eda Erdem, Tijana Bošković, Wiczesław Krasilnikow, Florian Schnetzer czy Joanna Wołosz. W Hali Wałbrzyskich Mistrzów dołączyła do nich Aleksandra Małodobra.

O czym mowa? O dodatkowym dniu dla siatkówki – #1DayMore4Volleyball, który odbywa się wyłącznie 29 lutego! Tegoroczne święto zostało godnie uczczone również w Wałbrzychu. Do pamiątkowych zdjęć pozowali siatkarze biorący udział w ćwierćfinałowym turnieju o Mistrzostwo Polski. Iście świątecznie było jednak podczas II-ligowego spotkania kobiecej drużyny Chełmca Wodociągi Wałbrzych.

To właśnie w jego trakcie odbyły się prezentacje drużyny młodzieżowych. Rozegrano specjalny set, w którym wygrywała drużyna, która jako pierwsza zdobyła 29 punktów. Dodatkowo chętni mogli skorzystać ze specjalnej fotobudki. Zrobione w niej zdjęcia były wspaniałą pamiątką na kolejne cztery lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

To jest twoja chwila chwały: Bramka roku 2019

Na koniec wybieramy najładniejszą bramkę roku 2019! Kandydatki wybraliśmy sami. Nie wszystkie bramki mogły się wśród nich zmieścić, ale pomimo tego zachęcamy do głosowania. Zabawa trwa do 15 marca. Laureatów nagrodzimy już 16 marca. Related posts:Ekstraliga: Trzy punkty po walce zostały w SosnowcuMłodzież Zagłębia na turnieju w CzechachSiatkówka: Aniołki Olczyka […]