A klasa: Wałbrzyska Serie A wraca do życia w wirtualnym wydaniu!

Jakub Zima

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że do gry w piłkę nożną możemy nie wrócić nawet do sierpnia bieżącego roku. Są oczywiście brane pod uwagę różne warianty. Optymistyczne wskazują na powrót do gry pod koniec maja. Pesymistyczne, że sezon już się zakończył. Jak będzie czas pokaże.

Zapraszamy więc do zabawy w wirtualnej rozgrywce. Zaczynamy od 17 kolejki, którą rozstrzygniemy 29 marca. 16 kolejka z poprzedniego tygodnia rozegrana zostanie w środę 1 kwietnia. Jak stworzymy klasyfikację? W bardzo prosty sposób.

Na profilu społecznościowym ukazywać się będą ankiety, w których będzie można zadecydować, kto waszym zdaniem mógłby taki mecz wygrać.

Wasze głosy będą w tym przypadku najważniejsze. Kto uzyska więcej, ten wygrywa. Żeby było zabawniej spróbujemy wasze głosy zweryfikować na bramki meczowe!! Zakładamy, że liczyć się będzie różnica głosów. Poniżej przedstawiamy regulamin i czekamy na wasze propozycje zmian. Jeśli okażą się sensowne i uatrakcyjnią naszą zabawę, wprowadzimy je w życie.

Punktacja:

zwycięstwo: 3 punkty
remis: 1 punkt
porażka: 0 punktów

Wszystko zależy więc tylko od waszych głosów i chęci udziału w zabawie.

Frekwencja będzie równa liczbie oddanych głosów.


Pamiętajmy przede wszystkim, że to tylko zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: 17 kolejka - podsumowanie

Rozegraliśmy pierwszą kolejkę rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Bardzo dziękujemy za wasze zaangażowanie i mamy nadzieję, na to że będziecie walczyć w zaległej kolejce, którą zaplanowaliśmy na 1 kwietnia! Oczywiście pamiętajmy, że to tylko zabawa, ale pomimo tego przeprowadzimy klasyfikację i pobawimy się tak długo jak tylko będziemy musieli z utęsknieniem […]