Siatkówka: Chełmiec szykuje formę na ligę!

Jakub Zima

Jakiś czas temu informowaliśmy o zlikwidowaniu MKS Aqua Zdrój Wałbrzych, które jednak niemal natychmiast zostało przejęte przez Stowarzyszenie KPS Chełmiec Wałbrzych, które znane było przede wszystkim z pracy z młodzieżą.

Obecnie trwają intensywne starania nad przejęciem prawa gry Chełmca w II lidze, zamiast nieistniejącego już MKS. Drużyna zaczęła już przygotowania do kolejnego sezonu, który rozpocznie się w drugiej połowie roku. Zawodnicy Chełmca pracują obecnie nad kondycją fizyczną. O szczegóły dba trener Patryk Pietraszko.

Obserwując treningi, które na ten moment prowadzone są na otwartej przestrzeni, można śmiało powiedzieć, że tak przygotowany zespół będzie mógł śmiało powalczyć najwyższe lokaty w II lidze siatkarskiej.

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Koszykówka: Grzegorz Kulka w Legii

24-letni podkoszowy związał się ze stołecznym klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia go o kolejny sezon. W minionych rozgrywkach zawodnik znalazł się w najlepszej piątce sezonu I ligi reprezentując barwy Górnika Trans.eu Wałbrzych. Mierzący 205 centymetrów Grzegorz Kulka może występować zarówno w roli silnego skrzydłowego jak i środkowego. Pochodzący z […]