21/01/2021

Drużyna prowadzona przez trenera Daniela Ganderę, jako jedyny niepokonany zespół w 2019 roku, przygotowuje się do nowego sezonu. Od dłuższego czasu planowane są gry kontrolne, które mają umilić ten ciężki dla zawodników okres.

Najciekawiej zapowiadają się pojedynki z zespołami wyżej notowanymi. Naszej uwadze nie umknie na pewno rywalizacja z IV-ligowym Orłem Lubawka. Dużo o dyspozycji zespołu powiedzą też starcia z Gromem Witków czy Karoliną Jaworzyna Śląska. Mamy nadzieję, że dobrze przepracowany okres przedstartowy, pozwoli Victorii przedłużyć passę gier bez porażki w rozgrywkach ligowych. W sierpniu, dniu pierwszego meczu, będzie to już 21 miesięcy!

Plan gier kontrolnych MKS Victorii Świebodzice:

  • 13.06 – LKS Grom Witków
  • 18.06 – Orzeł Lubawka (dom)
  • 11.07 – Olimpia Kamienna Góra
  • 18.07 – LKS Grom Witków
  • 25.07 – KP Górnik Wałbrzych
  • 1.08 – MKS Karolina Jaworzyna Śląska

Na początek podopieczni trenera Daniela Gandery zmierzą się z Gromem Witków 3 drużyną sezonu 2019/2020 w lidze okręgowej – Wałbrzych. Kolejnym Przeciwnikiem będzie wicelider klasy ligowiec Okręgowej – Wałbrzych Orzeł Lubawka (beniaminek IV ligi). W lipcu podejmować będziemy 13 drużynę ligi Okręgowej – Jelenia Góra Olimpie Kamienną Górę, ponownie Grom Witków i A klasowy Górnik Wałbrzych. Tydzień przed startem sezonu zmierzymy się z 9 drużyną minionego sezonu w klasie Okręgowej – Wałbrzych

Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.