Sparingi: Unia wygrywa w Mokrzeszowie

Jakub Zima

Podopieczni trenera Rajcy zagrali swój pierwszy mecz kontrolny przed startem nowego sezonu. Wyjazd do Mokrzeszowa okazał się nader owocny. Goście z Bogaczowic okazali się lepsi o dwie bramki.

Zawody rozegrano w trzech 30 minutowych tercjach. Po zawodnikach widać było, że brakowało im piłki nożnej. Nikomu nie można było odmówić zaangażowania, można było jednak zauważyć braki w organizacji gry, realizacji założeń taktycznych czy w przygotowaniu motorycznym.

Nie zmienia to faktu, że sam mecz mógł się kibicom podobać. Obie drużyny przygotowują się do kolejnego sezonu, który rozpocznie się już w sierpniu. Unia Bogaczowice po niezłej rundzie jesiennej, którą zapamiętaliśmy przede wszystkim ze wspaniałego występu przeciwko Górnikowi Wałbrzych w ostatniej kolejce, zrobi wszystko by w nowym rozdaniu nawiązać do tamtego wydarzenia.

Zieloni Mokrzeszów – Unia Bogaczowice 1:3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Chmiel i Dobiega wypożyczeni do Lubawki

Dwóch kolejnych piłkarzy opuszcza Zagłębie Wałbrzych. Władze klubu z Areny Dąbrowskiego poinformowały o rocznym wypożyczeniu Damiana Chmiela i Przemysława Dobiegi. Obaj zawodnicy od nowego sezonu występować będą w rezerwach IV-ligowego Orła Lubawka.   Related posts:Za nami ósma kolejka A klasyPięć setów w meczu Japonek z DominikanąA klasa: Zagłębie błysnęło skutecznością