27/01/2021
Beniaminek Ligi Okręgowej, Victoria Świebodzice, rozegrał pierwszy mecz kontrolny po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Podopieczni trenera Daniela Gandery zmierzyli się z Gromem Witków.
Długo oczekiwany sparing przyniósł widzom sporo emocji. Ciekawe zawody mogły się podobać nie tylko ze względu na dobre tempo, ale i ze względu na duże zaangażowanie zawodników. Z kilku groźnych sytuacji podbramkowych gospodarzom udało się skutecznie wykończyć trzy. Do siatki rywali trafiali Grzesiak, Nawojski i Dima.
Mecz pod nasza kontrolą, cieszy fakt że stworzyliśmy dużo sytuacji podbramkowych zagraliśmy solidnie w obronie jak i w środku pola. Cieszymy się że mogliśmy zmierzyć się z silnym przeciwnikiem jakim jest Grom Witków. Bardzo pożyteczny sprawdzian. Jeśli forma młodych piłkarzy będzie na poziomie pozwalającym na występy w drużynie seniorskiej to oczywiście, że będą grać, na tą chwile bardzo cieszy ich postawa zarówno w treningach jak i dzisiejszym meczu sparingowym, drzwi do pierwszej drużyny są otwarte dla każdego juniora który będzie na odpowiednim poziomie i przede wszystkim będzie chciał grać w drużynie seniorskiej powiedział po meczu grający trener zespołu Daniel Gandera.
MKS Victoria Świebodzice – LKS Grom Witków 3 : 0
Grzesiak, Nawojski, Dima
Victoria: Jaskółowski – Błaszczak, Antas, Gandera, Traczykowski, Grzesiak, Wiśniewski, Woźniak, Dima
Rezerwa: Morozow, Chrebela, Morawski, Rutkowski, Kuźmiński, Tarkowski, Nawojski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.