Kobiecy futbol: Przed nami baraże o I ligę! Transmisja LIVE

Jakub Zima

Po kilku tygodniach niepewności, Polski Związek Piłki Nożnej zadecydował o dokończeniu trwającej reformy kobiecego piłkarstwa. To sprawiło, że należało rozstrzygnąć kwestie awansów w poszczególnych ligach. O awans do I ligi powalczą zwycięzcy drużyny, które w momencie zakończenia rozgrywek zajmowały pierwsze miejsce w swoich grupach.

W barażach o I ligę zagrają Bielawianka Bielawa, Staszkówka Jelna, AZS UW Warszawa i zwycięzca barażu o baraż, w którym zmierzą się WAP Włocławek z Pogonią Tczew. Obie drużyny z grupy kujawsko-pomorskiej zdobyły dokładnie tyle samo punktów.

Bielawianka Bielawa ze Staszkówką Jelna zmierzą się w Bielsku-Białej już 27 czerwca o godzinie 13. Mecz będzie można zobaczyć na naszej antenie.

Bielsko-Biała|Bielawianka Bielawa – UKS Trójka Staszkówka Jelna|g.13:00

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Puchar Polski: Zapraszamy na wielki finał Okręgu! Transmisja LIVE

Po długim oczekiwaniu na piłkarskie rozgrywki, wreszcie doczekaliśmy się reaktywacji sezonu. Władze związkowe postanowiły dokończyć rywalizację w Pucharze Polski. Trwają rozgrywki w poszczególnych okręgach. Zbliżamy się do wielkiego finału. Chcielibyśmy państwa zaprosić na transmisję z finału w Okręgu Wałbrzych! O prawo gry na szczeblu wojewódzkim zmierzą się Śnieżnik Domaszków i […]