Sparingi: Darbor remisuje z Cukrownikiem

Jakub Zima

Po porażce w Żarowie i wysokiej wygranej z Zielonymi Mokrzeszów, przyszła pora na sparing z Cukrownikiem Pszenno. Trzeci mecz kontrolny Darboru, okazał się bardzo wymagającym rywalem. Beniaminek Ligi Okręgowej pokazał, że w nowym sezonie, może pokrzyżować plany wielu zespołom.

Do przerwy gospodarze po dwóch trafieniach Rogowskiego wygrywali już 2:0. Jak się później okazało, nie wystarczyło to do odniesienia zwycięstwa w całym spotkaniu. Rywalom udało się doprowadzić do wyrównania już w 76 minucie.

Ostatni kwadrans gry, to próba przechylenia szali na swoją korzyść. Żadna z drużyn nie dała jednak rady pokonać bramkarza rywali i mecz zakończył się remisowo.

W poprzednich spotkaniach, Darbor Bolesławice przegrał ze Zjednoczonymi Żarów 3:4 i wygrał z Zielonymi Mrowiny 6:0.

Darbor Bolesławice – Cukrownik Pszenno  2:2 (2:0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Za nami oficjalny trening polskiej kadry

W hali sportowej Aqua-Zdrój w Wałbrzychu reprezentacja Polski odbyła oficjalny trening przed dwoma towarzyskimi spotkaniami z drużyną Czech. Po zajęciach swoimi przemyśleniami podzieliły się z nami siatkarki polskiego zespołu. Twardowska: Stysiak: Stenzel: Polska – Czechy 30 czerwca i 1 lipca – 20.30. Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wałbrzychu   Related posts:SZS: Chłopcy […]