Sparingi: Darbor postawił się Orłowi

Jakub Zima

Kandydat do awansu do Ligi Okręgowej i beniaminek IV ligi, to mieszanka wybuchowa. Oczekiwaliśmy dobrego meczu i taki dostaliśmy. Zarówno piłkarze Darboru Bolesławice jak i Orła Lubawki podeszli do zawodów z dużym zaangażowaniem.

Pierwszego gola w meczu zdobyli goście. Szczęśliwym strzelcem okazał się niezawodny Krzysztof Musiał. Piłkarze Orła nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia. Po zaledwie 120 sekundach drogę do bramki rywala znalazł Paweł Chrzan.

Zawody toczone były w dość szybkim tempie. Groźnie było pod jedną i drugą bramką, ale przed przerwą skuteczną akcją popisał się zespół gości. Po jednej z akcji sędzia spotkania wskazał na jedenasty metr. Stały fragment gry na gola zamienił Kacper Schabiński. Rzutu karnego do wyrównania potrzebowali również gospodarze.

Darbor Bolesławice – Orzeł Lubawka 2:2 (1:2)
27’ Chrzan, 72’ Rogowski (k) – 25’ Musiał, 39’ Schabiński (k)

zdjęcia użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Biało-niebiescy w dobrej formie

Zdrój Jedlina Zdrój rozegrał czwarty już mecz kontrolny przed startem rundy jesiennej nowego sezonu. Tym razem przeciwnikiem zespołu z Uzdrowiska był wałbrzyski Górnik. Biało-niebiescy, występujący obecnie na boiskach Wałbrzyskiej Serie A, okazał się bardzo wymagającym rywalem. Do przerwy pomimo kilku sytuacji podbramkowych z obu stron goli nie zobaczyliśmy. W drugiej […]