Sparingi: Kolejna wiktoria Victorii!

Jakub Zima

Takie mecze cieszą oko każdego kibica. Szybkie tempo i sporo sytuacji podbramkowych. Duża liczba bramek i coraz lepsza gra obu zespołów sprawiają, że z niecierpliwością oczekujemy startu rozgrywek.

Pierwsze 20 minut gry należało do gospodarzy. Już po pierwszej groźnej akcji meczu, Górnik objął prowadzenie. Dało to możliwość większego komfortu, ale też sprawiło, że piłkarze Marcina Domagały zaczęli popełniać więcej błędów. Formą błysnął Dominik Woźniak, który najpierw wyrównał stan meczu by tuż przed przerwą umieścić piłkę w bramce po raz drugi. 2:1 do przerwy dla Victorii i ciekawie zapowiadające się drugie 45 minut zaostrzyło apetyt kibicom.

Po zmianie stron podopieczni trenera Daniala Gandery zaatakowali z większym animuszem. Stosunkowo szybko na 3:1 wynik podwyższył Paweł Grzesiak. Niedługo później było już 4:1 dla drużyny ze Świebodzic. Zamieszanie podbramkowe na gola zamienił Dima. Rozmiary porażki zmniejszył jeszcze d, ale na więcej tego dnia Górnika nie było już stać.

Górnik Wałbrzych – Victoria Świebodzice 2:4 (1:2)
1’ Krawczyk,  – 20’ 45’ Woźniak, Grzesiak, Dima

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kolarstwo: II zawody Ligi MTB odbyły się w Wałbrzychu

Po bardzo emocjonujących zawodach w Starych Bogaczowicach, kolejne zawody cyklu Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej odbyły się w Wałbrzychu. Podobnie jak w zeszłym roku zawodnicy startowali na trasach przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym Aqua Zdrój. Trasy okazały się wymagające. Zawodnicy dali z siebie wszystko. Dopisała pogoda. Uśmiech gościł na ustach zarówno organizatorów […]