Sparingi: Kolejna wiktoria Victorii!

Takie mecze cieszą oko każdego kibica. Szybkie tempo i sporo sytuacji podbramkowych. Duża liczba bramek i coraz lepsza gra obu zespołów sprawiają, że z niecierpliwością oczekujemy startu rozgrywek.

Pierwsze 20 minut gry należało do gospodarzy. Już po pierwszej groźnej akcji meczu, Górnik objął prowadzenie. Dało to możliwość większego komfortu, ale też sprawiło, że piłkarze Marcina Domagały zaczęli popełniać więcej błędów. Formą błysnął Dominik Woźniak, który najpierw wyrównał stan meczu by tuż przed przerwą umieścić piłkę w bramce po raz drugi. 2:1 do przerwy dla Victorii i ciekawie zapowiadające się drugie 45 minut zaostrzyło apetyt kibicom.

Po zmianie stron podopieczni trenera Daniala Gandery zaatakowali z większym animuszem. Stosunkowo szybko na 3:1 wynik podwyższył Paweł Grzesiak. Niedługo później było już 4:1 dla drużyny ze Świebodzic. Zamieszanie podbramkowe na gola zamienił Dima. Rozmiary porażki zmniejszył jeszcze d, ale na więcej tego dnia Górnika nie było już stać.

Górnik Wałbrzych – Victoria Świebodzice 2:4 (1:2)
1’ Krawczyk,  – 20’ 45’ Woźniak, Grzesiak, Dima