Sparingi: Egzekutor Lipiński

Jakub Zima

W pojedynku pomiędzy dwoma miejscowościami uzdrowiskowymi, zdecydowanie lepiej zaprezentowała się ekipa KS Zdroju Jedliny Zdrój. W pierwszej odsłonie jeszcze goście z Polanicy Zdrój byli równorzędnym rywalem. Mniej więcej od 52 minuty prym wiedli gospodarze.

Zgromadzeni na trybunach kibice cieszyli się z ogromu goli, jaki padł w trakcie meczu. Już po pierwszych 10 minutach gry mieliśmy wynik 1:1. Zawody były wyrównane. Goście wyróżniali się olbrzymim zaangażowaniem. Piłkarze Zdroju mieli natomiast problem z konstruowaniem akcji ofensywnych. Brakowało cierpliwości, dokładności.

Zemściło się to w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Przypadkowy błąd w ustawieniu sprawił, że zespół Polanicy stanął przed olbrzymią szansą na podwyższenie wyniku. Okazji nie zmarnowano i KS Zdrój musiał gonić wynik. Większa intensywność w grze została nagrodzona bramką.

To co stało się w drugiej odsłonie meczu, pokazuje, że w zespole z Jedliny Zdrój drzemią spore możliwości. Doskonała gra w ostatnich 30 minutach spotkania do gospodarzom pewne zwycięstwo. Hattrikiem popisał się Rafał Lipiński. Koledzy dołożyli kilka trafień i Zdrój wygrywa różnicą 5 bramek.

Zdrój Jedlina Zdrój – KS Polanica Zdrój 8:3 (2:2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Olimpia wygrywa zdecydowanie

Wyjazd Unii Bogaczowice do Kamiennej Góry, nie okazał się przyjemny. Olimpia okazała się wyjątkowo trudnym przeciwnikiem. Już od pierwszych minut gospodarze kontrolowali przebieg gry. Przełożyło się to na wynik spotkania. Już w pierwszych 45 minutach meczu Olimpia uzyskała przewagę, stwarzając sobie dużą liczbę sytuacji podbramkowych. Po zmianie stron obraz gry […]