Sparingi: Szczyt podnosi sobie poprzeczkę

Jakub Zima
Rezerwy Orła Lubawki zagrali z beniaminkiem Wałbrzyskiej Serie B, Szczytem Boguszów. Zespół trenera Rafała Lipińskiego zagrał wyborne zawody, pokazując, że forma wciąż pikuje. Do startu rozgrywek Serie B zostało jeszcze niespełna miesiąc. Jesteśmy coraz bardziej ciekawi, jak zespół Szczytu zaprezentuje się w walce o ligowe punkty.
– Pierwsza połowa to duża przewaga naszego zespołu udokumentowana trzema bramkami. Druga połowa była już bardziej wyrównana, ale nadal mieliśmy więcej sytuacji bramkowych. Niestety do siatki trafiliśmy tylko raz. Gospodarze pod koniec meczu śmielej zaatakowali stwarzając kilka sytuacji i po ładnym strzale zdobyli bramkę honorową – ocenili po meczu przedstawiciele klubu z Boguszowa.
Orzeł II Lubawka – Szczyt Boguszów 1:4 (0:3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Czarni lepsi w Gorcach

Ciężki mecz mają za sobą piłkarze Górnika Boguszów Gorce. Odmłodzony zespół rozegrał piąty już sparing w letnim okresie przygotowawczym.  Przeciwnikiem był reprezentant jeleniogórskiego okręgu, Czarni Przedwojów. Rywal okazał się wyjątkowo trudnym przeciwnikiem. Gospodarze mieli problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych, co sprawiło, że trudno było stwarzać sytuacje do zdobycia bramki. Goście […]