100 kilometrów dla Miłosza

Jakub Zima

Krystian Włodarczyk, były zawodnik Miners Wałbrzych zdecydował się pomóc swojemu kuzynowi, który cierpi na rzadką chorobę. Sportowiec już dzisiaj pobiegnie charytatywnie na dystansie 100 kilometrów! Wszystko by pomóc 7-letniemu Miłoszowi!

Długi bieg, w którym wiele na trasie może się wydarzyć. Zmęczenie i siła woli będzie się nawzajem zwalczać. Biorąc jednak pod uwagę szczytny cel. Ważniejsze będzie by zwrócić innych uwagę na cel. Krystian chce w ten sposób pomóc zebrać pieniądze na leczenie dla swojego kuzyna, który codziennie walczy by móc normalnie chodzić.

Miłosz cierpi na artrogrypozę, która objawia się przykurczami mięśni i ścięgien w stawach nadgarstkowych, palców dłoni oraz kolanach. Chłopiec od urodzenia przechodzi rehabilitację. Miał już za sobą kilka operacji – kolan, lewej stopy i tej najbardziej zdeformowanej prawej stopy. Po każdej operacji trzeba zakupić profesjonalne protezy stabilizujące stopy. To niestety wiąże się z ogromnymi wydatkami.

Wpłacać pieniądze można na podany poniżej numer konta bankowego:
DOLNOŚLĄSKA FUNDACJA ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA
Konto dla darowizn — 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839 w treści przelewu
“PAPUŻKA”
1% podatku — KRS 00 000 50135 cel szczegółowy “PAPUŻKA”

zdjęcia użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparing: Zdrój lepszy od Parasola

Mecze z juniorami wydają się nie mieć sensu, ale właśnie takie spotkania obnażają braki. Teoretycznie słabszy przeciwnik. Teoretycznie niżej notowany jest często drużyną wyjątkowo trudną do pokonania. Z takim rywalem mierzył się wczoraj KS Zdrój Jedlina Zdrój. Występująca w Dolnośląskiej Lidze Juniorów, drużyna Parasola Wrocław, okazała się wymagającym sparingpartnerem. Dość powiedzieć, […]