Sparingi: Mineralni wygrywają z Granitem

Jakub Zima

Podopieczni trenera Rafała Siczka rozegrali kolejny mecz kontrolny, który okazał się wyjątkowo udanym sprawdzianem. Zespół MKSu zmierzył się z wyżej notowanym rywalem i w dość okrojonym składzie zdołał go pokonać.

Największym przeciwnikiem dla obu zespołów była pogoda. Padające z nieba promienie słońca i wysoka temperatura nie nastrajała zawodników do prowadzenia gry. Mecz toczył się w dość swobodnym tempie, ale zarówno MKS jak i Granit dość regularnie gościły pod bramką rywala.

Po jednej z akcji piłka w końcu wylądowała w siatce. Autorem jedynej bramki w meczu został Adrian Dominiak. Jego gol dał natomiast gospodarzom zwycięstwo.

MKS Szczawno Zdrój – Granit Roztoka 1:0
Dominiak

Zdjęcia użyczone /autor: Paweł Danielak/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Górnik remisuje w Żarowie

Dość wyrównane spotkanie zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Żarowie, gdzie w kolejnym sparingu zmierzyła się miejscowa drużyna Zjednoczonych z wałbrzyskim Górnikiem. Niezłe zawody, które dały możliwość sprawdzenia pewnych wariantów taktycznych. Trener Marcin Domagała skorzystał z okazji i przetrenował także z zespołem różne formy rozegrania stałych fragmentów gry. Całość ma […]