Liga Okręgowa: Zdrój z kompletem punktów

Jakub Zima
W meczu 3 kolejki wałbrzyskiej Ligi Okręgowej, Zdrój Jedlina-Zdrój pokonał u siebie Venus Nowice 3:2. Gospodarze przez większość spotkania dyktowali warunki na boisku. Dobra gra w obronie i niezła w ofensywie, pozwoliła sądzić, że wynik do końca będzie niezagrożony.
Ostatnie 10 minut meczu pokazało jednak, że nie powinno się nigdy niczego zakładać z góry. W krótkim odstępie czasu do bramki Łukasza Guta piłkę dwukrotnie wpakował Jarosław Lato i do ostatniego gwizdka prowadzenie Zdroju było zagrożone. Na szczęście dla zebranych na trybunach kibiców, podopieczni trenera Radosława Kwiatkowskiego, dokończyli mecz z przewagą jednej bramki.
Te dla zielono-czerwonych zdobyli Łukasz Samiec, Edward Chałupka i Maciej Piwoński. Asystami cieszyli się dwukrotnie Edward Chałupka i Robert Kubowicz.
Zdrój Jedlina-Zdrój – Venus Nowice 3:2 (2:0)
3′ Samiec, 45+2′ Chałupka, 83′ Piwoński – 81′ 87′ Lato
Zdrój: Łukasz Gut – Piotr Siara, Patrick Do Nascimento Silva, Maciej Kwiatkowski, Łukasz Samiec (74′ Krzysztof Bednarz), Edward Chałupka, Paweł Zasada (90+3′ Sylwester Dziadkiewicz), Jarosław Piątek, Bartosz Rzeszót, Krystian Koszewski-Pląsek (57′ Dominik Tłuścik), Robert Kubowicz (80′ Maciej Piwoński) – Trener: Radosław Kwiatkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

American Football: Tomasz Soska w Miners

Miners Wałbrzych mogą pochwalić się nowym nabytkiem. Do drużyny dołączył Tomasz Soska. Były zawodnik Wrocław Outlaws to doświadczony skrzydłowy, który posiada bardzo duże doświadczenie i sporo sukcesów na sportowej arenie. Oto co powiedział po podpisaniu umowy z Miners. Jakie są Twoje indywidualne cele na nadchodzący sezon? – Chcę pokazać się […]