A klasa: Wichura wygrała z piłką. Stadion Herbapolu zniszczony!

Jakub Zima

Zaledwie 30 minut rozegrali piłkarze Herbapolu Stanowice i Górnika Wałbrzych, gdy nad stadionem w Stanowicach przeszła wichura, po zakończeniu której włodarze klubu ze Stanowic zaczęli liczyć straty.

– Na stadionie było wtedy około 200 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale to co wiatr zniszczył, nie nadaje się do naprawy mówi prezes klubu Wojciech Widlarz.

Siła wiatru była tak duża, że przeniosła treningową bramkę, której waga oscyluje między 100 a 150 kg. Dodatkowo wiatr zniszczył ogrodzenie, piłkochwyty. Drzewo spadło na trybuny i nadruszyło pokrycie dachowe. Uszkodzone zostały również stojące w obrębie obiektu samochody. Szczęście w nieszczęściu nic nikomu się nie stało.

Czekamy teraz na bilans strat i informację kiedy mecz zostanie rozegrany oraz czy zostanie dokończony czy trzeba będzie rozpocząć go od początku. Wszystkich życzliwych ludzi dobrej woli prosimy natomiast o pomoc w naprawieniu szkód na stadionie Herbapolu Stanowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Juniorzy Chełmca ogrywają Spartakusa

Po pięciosetowej walce w towarzyskim meczu, juniorzy Chełmca mogli cieszyć się z dobrze wykonanej pracy. Podopieczni trenerów Ratajczaka i Jerzyka zwyciężyli Jaworski Klub Sportowy Spartakus, pokonując rywala 5:0. Tak wysoka wygrana, bardzo dobrze wróży przed startem kolejnego sezonu. Chełmiec Wałbrzych (J) – KS Spartakus Jawor (J) 5:0 (25:21, 25:20, 25:20, 25:14, […]