Siatkówka: Zagrali dla Nadii!

Jakub Zima

Niezależnie od wyników sportowych, dumni możemy być z wałbrzyskich siatkarzy, którzy kolejny raz pokazali, że gdy trzeba pomóc, są zawsze w pierwszym szeregu. Tym razem KPS Chełmiec Wałbrzych, UKS Kinder Volleyball wraz z Jarosławem Duszą, zorganizowali charytatywny turniej siatkówki plażowej, który miał na celu zebrać środki potrzebne na leczenie Nadii Makarczuk, siostry I-ligowego zawodnika koszykarskiej drużyny Górnik Trans.eu Wałbrzych.

Do rywalizacji zgłosiło się 10 zespołów, które trwały około 5 godzin. W trakcie turnieju kibice mogli zobaczyć, wiele wspaniałych zagrań. Zawodnicy oddawali się grze, która dodatkowo sprawiała im wiele radości. Podczas zabawy, można było również wziąć udział w loterii fantowej, w której można było wygrać upominki ufundowane między innymi przez: Agnieszkę Kołacz-Lesczyńską, Pizzerię Pepino, Restaurację TRE MONTI, UKS Kinder Volleyball czy KPS Chełmiec Wałbrzych.

W trakcie rywalizacji sympatykom siatkówki udało się zebrać 2 tysiące złotych! Pieniądze zostaną przekazane na leczenie Nadii, u której kilka miesięcy temu zdiagnozowano ostrą białaczkę limfatyczną. Nadia obecnie przebywa w klinice leczenia we Wrocławiu.

Cieszymy się, że hasło “Sport łączy, nigdy dzieli – a kiedy jeszcze możemy pomóc, robimy to z prawdziwą przyjemnością”, jest wciąż żywe i ma realny wymiar!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Wałbrzyszanki na remis z Jaworem

Zespół trenera Marka Olczyka przygotowywał się do sezonu bardzo intensywnie. Teraz przyszła kolej na gry kontrolne. W Hali Wałbrzyskich Mistrzów Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zmierzył się z I-ligową drużyną z Jawora. Mecz był ciekawy. Szkoleniowcy wykorzystali wiele różnych wariantów rozegrania. Sprawdzili grę blokiem oraz formę w polu zagrywki. Mecz rozegrano w czterech […]