A klasa: Unia zaskoczyła Gladiatorów

Kapitalne widowisko zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Bogaczowicach, gdzie miejscowa Unia podejmowała Włókniarza Głuszyca.

Mająca problemy drużyna z Głuszycy stara się grać na miarę oczekiwań kibiców. Trudno jednak podopiecznym trenera Sławomira Kulika zdobywać punkty. W kolejnym spotkaniu pomimo dużego zaangażowania Gladiatorów, to gospodarze mogli cieszyć się po 90 minutach gry.

Wszystko zaczęło się dobrze dla gości już w 17 minucie spotkania. Mateusz Maciąg wyprowadził Włókniarza na prowadzenie. Jeszcze nie umilkły echa zdobytej bramki, a Michał Krynicki strzela bramkę wyrównującą. Podrażnieni obrotem sprawy goście, jeszcze przed przerwą zdobywają drugiego gola.

W drugiej części spotkania wszystko zaczęło się już po 120 sekundach gry. Najpierw bramkę na 2:2 zdobywa Damian Lasota. Po kolejnych 60 sekundach Kacper Kulig ponownie stał się bohaterem drużyny z Głuszycy.

– Przy stanie 2-3 dla Głuszycy sędzia dyktuje dyskusyjnego karnego dla drużyny przeciwnej . Ale w naszej bramce specjalista od karnych Dariusz Krynicki który broni karnego piszą na swoim profilu społecznościowym, przedstawiciele klubu Unii Bogaczowice.

Na kolejne gole czekaliśmy masz do 65 minuty spotkania. Gospodarze doprowadzają do wyrównania i zaczynają przejmować inicjatywę. Ambitna gra w Unii Bogaczowice dała im upragnione zwycięstwo.

Unia Bogaczowice – Włókniarz Głuszyca 5:3 (1:2)
26′ 81′ M. Krynicki, 47′ Lasota, 65′ Zalewski, 80′ Laskowski – 17′ Maciąg, 34′ M. Kaźmierczak, 48′ Kulik