B klasa: Szczyt zdobywa cenne punkty

Jakub Zima

Beniaminek z Boguszowa powoli dochodzi do siebie po zderzeniu się z ligową rzeczywistością. Ostatni mecz z Błękitnymi Słotwina pokazał, że nawet gdy na drużynie ciąży presja, potrafi sobie z nią poradzić.

– Myślę że wygraliśmy zasłużenie, przeciwnik bardzo rzadko gościł pod naszym polem karnym, za to bardzo mocno koncentrował się na obronie i dobrze radził sobie z naszymi dośrodkowaniami i stałymi fragmentami. Dwie bramki padły po strzałach z dystansu. Kilku sytuacji nie wykorzystaliśmy ale chyba pomału uczymy się tej ligi i co raz lepiej sobie radzimy. Musimy zacząć gonić czołówkę. Po tej kolejce awansowaliśmy na 7 miejsce ale i tak jest to zdecydowanie miejsce poniżej naszych oczekiwań – mówił Rafał Lipiński, trener Szczytu Boguszów.

Szczyt Boguszów – Błękitni Słotwina 2:0 (1:0)
13′ Pieczka, 70′ Krawczyk

W pozostałych spotkaniach padły następujące wyniki:

  • MKS II Szczawno Zdrój – LKS Piotrowice Świdnickie 1:2
  • Sokół Kostrza – Tęcza Bolesławice 3:2
  • Unia Jaroszów – Zieloni II Mokrzeszów 2:0
  • Płomień Dobromierz – Iskra Witków Śląski 3:9
  • Nysa Kłaczyna – KP MCK Mieroszów 1:2
  • Sparta Przełom Pastuchów – AKS II Strzegom 2:6

Na czele tabeli z 15 punktami plasują się AKS II Strzegom i Iskra Witków Śląski. Tuż za ich plecami znajdują się LKS Piotrowice Świdnickie (13 pkt.), MKS II Szczawno Zdrój (12 pkt.) i KP MCK Mieroszów (11 pkt.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Zapraszamy na nowy program AS SERWISOWY #1: Zaczynamy sezon

Zapraszamy na I pierwszy odcinek z cyklu AS SERWISOWY. W programie: —> Rozmowa z trenerem Markiem Olczykiem —> Dowiemy się jak na parkiecie czuje się doskonała zawodniczka w siatkówce plażowej, Nicole Jochym —> Zobaczymy jak zespół przygotowywał się do pierwszego meczu w sezonie  Related posts:Wybieramy najlepszy transfer AZS PWSZ […]