Zapraszamy na VII Ogólnopolski Turniej Tenisa na Wózkach

Jakub Zima
Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnoprawnych „Aktywni” zaprasza sympatyków tenisa ziemnego na VII Ogólnopolski Turniej Tenisa na Wózkach.
Zawody wpisały się cyklicznie w kalendarz imprez sportowych w Szczawnie Zdroju, będzie to już VII edycja turnieju, jaką udaje się zorganizować przy pomocy władz miasta oraz innych sponsorów. Poprzez organizowanie turnieju tego typu Stowarzyszenie pragnie zachęcić osoby niepełnosprawne do aktywnego trybu życia i uprawiania sportu.
Tenis ziemny na wózku jest jednym z najtrudniejszych sportów niepełnosprawnych. W Szczawnie-Zdroju zagrają czołowi przedstawiciele tej dyscypliny. Na ich przykładzie chcemy pokazać, jak wspaniale można się spełniać w życiu po przez sport.
Losowanie 2 października godz. 18:30
Początek gier 3 października godz. 9:00

Niedziela gry od 9:00, finał ok 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: 9 goli w Bogaczowicach

Dla gospodarzy wszystko zaczęło się wspaniale. Już w 1 minucie bramkę dla Unii zdobył Bolesław Zalewski. Miejscowa drużyna grała odważnie i dopisywało jej szczęście. Pomimo straty gola kibice w Bogaczowicach przed przerwą cieszyli się jeszcze dwukrotnie. Najpierw w 16 minucie gola zdobył Łukasz Pański, nieco ponad pół godziny później ponownie […]