Boks: Jakub Krzpiet Mistrzem Polski w boksie!! [WIDEO]

Jakub Zima

Dziękujemy!! Tęskniliśmy za tym bardzo. Złoty medal dla Jakuba Krzpieta i jednocześnie tytuł Mistrza Polski Juniorów w boksie sprawił, że całe miasto cieszyło się razem z Kubą. Były gratulacje i porównania do polskich mistrzów z dawnych lat. Ktoś wspomniał o Igrzyskach i później karierze na zawodowym ringu. Wytrwałość i determinacja dały Kubie medal dziś, więc dlaczego nie później.

Jakub Krzpiet wywalczył we Włocławku złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w kategorii do 49 kilogramów. Kibice boksu trzymali za zawodnika Imperium Boxing Wałbrzych kciuki. Okazało się to pomocne, ale przede wszystkim dało nam wiele satysfakcji. Już po walce posypały się zasłużone gratulacje.

– Gratulacje dla najciężej trenującego zawodnika, jakiego znam! Dla mnie to była formalność, bo Kuba zasłużył na to złoto jak nikt inny a to dopiero początek wielkich sukcesów! Gratulacje również dla Trenerów Krzysztofa Sadłonia i Mariusza Burzyńskiego, najlepszych trenerów, z jakimi możemy pracować! – pisał pod postem z informacją o sukcesie Michał Trochimiak, były zawodnik drużyny. Obecnie występujący na zawodowym ringu.

W finale Jakub Krzpiet pokonał Oskara Jędrysiaka z DKB Dzierżoniów. Brązowe medale w tej kategorii wywalczyli Patryk Zając (Garda Gierałtowice) i Piotr Wiśniewski (Wda Świecie).


źródło: BOKSER.ORG YT

zdjęcia użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Boks: Ekstraliga Boksu Olimpijskiego zawita do Galerii Victoria

Już w piątek i sobotę (2/3 października) sympatycy boksu będą mogli zobaczyć na żywo II Grand Prix Boksu Olimpijskiego. Wszystkich fanów serdecznie zapraszamy. Related posts:A klasa: Marcin Miśkiewicz po meczu z ZagłębiemDzień Piłkarza w Aqua ZdrojuEkstraliga: Ciekawostki z meczu AZS PWSZ Wałbrzych vs Medyk Konin