A klasa: Ach ten Borcoń

Jakub Zima

Zagłębie na własnym boisku zawsze daje z siebie 100 procent. Efekty tych starań są różne. Tym razem na Arenie Dąbrowskiego nie mogło być łatwo. O ligowe punkty mocno powalczyła Unia Bogaczowice.

Dariusz Krynicki bez względu na liczbę puszczonych bramek, zawsze jest na pierwszym miejscu. Ocena gry Unii zawsze zaczyna się od jego postawy. Tym razem wałbrzyszanie mieli spory problem z pokonaniem bramkarza gości. Trudne nie znaczy niemożliwe.

W odpowiedzi na gola Wyszyńskiego, bramkę dla Zagłębia zdobywa Szymon Pawełek. Szybkie trafienie Pawełka po zmianie stron i gospodarze mogli cieszyć się z prowadzenia. Konsekwentna gra w obronie przy regularnych atakach miały dać Zagłębiu kolejne bramki. Gola zdobyli za to goście i w 70 minucie mieliśmy ponownie remis.

Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych trenera Łukasza Wojciechowskiego. Bohaterem Zagłębia został Jarosław Borcoń.

Zagłębie Wałbrzych – Unia Bogaczowice 3:2 (1:1)
23′ 52′ Pawełek, 73′ Borcoń (k) – 17′ Wyszyński, 70′ Pański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

10.10 g.17:00| Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - Jedynka Siewierz

Zapraszamy na 3 kolejkę II ligi siatkówki grupy III. O ligowe punkty powalczą MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – UKS Jedynka Siewierz  Related posts:A klasa: Gdyby nie Dawid BiałeckiTrzecie miejsce w międzynarodowym turnieju nagrodą na 10-lecie istnienia AkademiiA klasa: Podsumowanie 14 kolejki