Siatkówka: Łask zdobyty!

Jakub Zima

Po pasjonującej walce na inaugurację, z dużą ciekawością czekaliśmy na kolejnym mecz Chełmca. Pojedynek w Łasku dla podopiecznych trenera Olczyka zaczął się dobrze. Skończył jeszcze lepiej.

Pierwszy set padł łupem wałbrzyszanek, które po twardej walce zwyciężyły swojego rywala 25:23. W drugiej odsłonie gospodynie lepiej zagrały na siatce. Nie miały również większego problemu z przyjęciem, co skrzętnie wykorzystały, wygrywając partię do 17.

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy wieści z dalszej części spotkania. Warto było czekać. Niesamowita końcówka i walka na przewagi pozwoliła zwyciężyć Chełmcowi w partii numer trzy. Do zgarnięcia kompletu punktów brakowało zaledwie seta i dziewczyny ten jeden krok zrobiły… wygrały po wspaniałej, pełnej zaangażowania grze.

Kolejne spotkanie już 10 października w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Początek spotkania o godzinie 17:00. Transmisja na żywo ze spotkania na antenie Sportowego Wałbrzycha —> LINK

Łaskovia Łask – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 1:3 (22:25, 25:17, 25:27, 23:25)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Nówka remisuje z Mineralnymi

Kolejny mecz na szczycie w Wałbrzyskiej Serie A interesował wielu. Mineralni zagrali odważnie, ale Nówka również nie próżnowała.  Wszystko zaczęło się od trafienia w 10 minucie Filipa Brzezińskiego, który wyprowadził MKS Szczawno Zdrój na prowadzenie. Pomimo wielu szans na kolejne bramki trzeba było poczekać na drugą połowę meczu. Już na […]