A klasa: Zagłębie błysnęło skutecznością

Jakub Zima

Dla takich spotkań warto bywać na stadionie i tylko szkoda, że tym razem kibice nie mogli zobaczyć meczu, który sympatykom wałbrzyskiej drużyny przyniósł sporo radości.

Wszystko zaczęło się od mocnego uderzenia już w 1 minucie spotkania. Zaskoczeni goście próbowali odrobić straty, ale gdy gra zaczęła im się zazębiać bramkę zdobyło Zagłębie. Później jeszcze humor miejscowym poprawił Fijałkowski i po pierwszych 45 minutach trener Łukasz Wojciechowski mógł być ze swojej drużyny dumny.

BRAMKI Z MECZU MOŻESZ ZOBACZYĆ – TUTAJ

Sam trener jak i zespół jeszcze lepiej zaprezentowali się po zmianie stron. Dwa gole Wojciechowskiego plus trafienia Michalaka i Borconia z 90 minuty pokazało, że jest moc w drużynie. Było to tym bardziej ważne, że już w niedziele, czeka Zagłębie mecz z wałbrzyskim Górnikiem.

Zagłębie Wałbrzych – LKS Wiśniowa 7:0 (3:0)
1’ Górecki, 24’ Broniek, 33’ Fijałkowski, 51’ 70’ Wojciechowski, 76’ Michalak, 90’ Borcoń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Czas na „Świętą Wojnę”!

Już w najbliższą niedzielę 25 października o godzinie 11:00, na stadionie przy ulicy Ratuszowej rozpocznie się mecz dwóch drużyn, które od pierwszego dnia istnienia rywalizują o miano tej jedynej słusznej linii politycznej w mieście. Ostatnie starcia wałbrzyskich zespołów, zawsze były bardzo ciekawe i zawsze elektryzowały publikę. W zeszłym sezonie Górnik […]