27/01/2021

E-Sport: Szczawno zmierzy się z Odrą Opole!

Dzięki wspaniałej grze w regionalnych eliminacjach MKS Szczawno Zdrój awansowało na szczebel centralny rozgrywek ePucharu Polski w FIFA21!

W związku z regionalizacją rozgrywek, w pierwszej rundzie drużyna z uzdrowiska została przypisana do grupy 3. Jej pierwszym rywalem będzie przedstawiciel Fortuny 1 Liga – Odra Opole.

Zwycięzcy etapu regionalnego będą chcieli pokazać, że zasłużyli na uznanie. Odra nie może lekceważyć klubu z wałbrzyskiej A klasy, bo posiadają nawet sekcję esportową – Mineralni Esports Team. Czy Odra reprezentująca Fortuna 1 Liga poradzi sobie z tym rywalem? Odpowiedź poznamy już niebawem – twierdzą organizatorzy zawodów.

Zespół MKSu mobilizuje siły. Spotkanie z Odrą Opole jest dla drużyny ze Szczawna Zdroju wielkim wydarzeniem. 

Zmierzymy się z zespołem występującym na boiskach Fortuna 1 Liga. Nie będzie to zmaganie na zielonej murawie, a kolejny etap rozgrywek ePucharu Polski. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy Jan “JuanJachu” Sobkowiak i Adrian Bogucki zaprezentują się tak dobrze jak w eliminacjach etapu regionalnego i po tym pojedynku, to my będziemy się cieszyć z awansu do kolejnej rundy. Chłopaki, trzymamy za WAS kciuki!” – tłumaczą przedstawiciele klubu.

Mecz z Odrą zaplanowano na 8 stycznia. Powodzenia panowie!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.