08/03/2021

A klasa: Włókniarz szuka wzmocnień

Popularni w naszym regionie Gladiatorzy przygotowania do rundy wiosennej mieli zacząć 12 stycznia. Podobnie jak pozostałe zespoły, plany musiały zostać zmienione.

– Mieliśmy zacząć przygotowania do wiosny 12 stycznia, jednak zgodnie z wytycznymi musimy poczekać do końca stycznia. Mamy nadzieję, że 2 lutego już będzie to możliwe – mówi Sławomir Kulik.

Po bardzo trudnym półroczu, zespół z Głuszycy potrzebuje wzmocnień. Zdają sobie z tego sprawę, także członkowie sztabu szkoleniowego.

– Trener Sebastian Ratajczak do dyspozycji na tą chwilę ma tą samą kadrę co jesienią, ale prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami w celu wzmocnienia składu na rundę wiosenną. Trenować będziemy dwa razy w tygodniu na hali plus w sobotę na świeżym powietrzu. W tym dniu będziemy chcieli rozegrać mecz sparingowy lub odbyć trening w formie zabawy biegowej po naszych przepięknych górskich szlakach. Zapraszamy chętnych zawodników do spróbowania swoich sił na arenach Wałbrzyskiej Serie A w naszych barwach – tak o planach drużyny opowiada Sławomir Kulik.

Plan sparingów Włókniarza Głuszyca:

23.01 – Polonia Bystrzyca Kłodzka
28.02 – MKS II Szczawno Zdrój
6/7.03 – KS Walim
13/14 – Grom Witków

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.