08/03/2021

Koszykówka: Zagrali tak, jakby nie chcieli wygrać

Emocje po końcowej syrenie sprawiły, że niezrozumienie mieszało się ze złością. Nikt w Wałbrzychu nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć tego, dlaczego Górnik przegrał wygrany mecz. Co więcej, jeszcze w połowie trzeciej kwarty w Krakowie nikt nie wierzył, że z grającym przeciętnie wałbrzyskim teamem można wygrać.

Wałbrzyszanie wygrywali w Krakowie niemal przez cały mecz. Sukces rodził się w bólach. Wygrane w trzech kwartach dawały nadzieję, że komplet punktów wróci z drużyną Łukasza Grudniewskiego. Niestety szczęśliwy sen niepokonanych skończył się w ciągu zaledwie 180 sekund.

Do tej pory nikt nie potrafi zrozumieć tego jak doszło do tak tragicznej w skutkach gry w końcowej fazie spotkania. Suma sumarum, już w środę kolejne ważne spotkanie i obawa przed porażką w prestiżowym pojedynku z WKK Wrocław.

TS Wisła Chemart Kraków – Górnik Trans.eu Wałbrzych 80:77 (12:15|18:19|21:27|29:16)