08/03/2021

A klasa: Nowy prezes MKS Szczawno Zdrój

Po rezygnacji Krzysztofa Twardijewicza z funkcji prezesa klubu MKS Szczawno Zdrój, zarząd klubu z uzdrowiska powołał na jego miejsce Pawła Danielaka. 

– Decyzja Krzyśka była dość niespodziewana, jednak podyktowana względami osobistymi. Krzysiek zostaje w klubie i będzie nas wspierał na tyle, ile będzie to możliwe z jego strony. Krzyśkowi bardzo dziękujemy za wkład jaki włożył w rozwój MKS-u i mamy nadzieję, że jego prywatne sprawy szybko się ułożą i w niedalekiej przyszłości ponownie dołączy do zarządu. Najważniejsze, że Twardy deklaruje dalszą chęć gry na B-klasowych boiskach i nawet wspomniał, że pracuje obecnie nad poprawą formy, aby być gotowym na rundę wiosenną – tłumaczą przedstawiciele klubu.

Nowy prezes klubu, Paweł Danielak pełnił wcześniej funkcje związane z wizerunkiem drużyny w mediach. Dotychczasowe działania sprawiły, że Mineralni są jednym z najbardziej rozpoznawanych klubów w kraju.

– Paweł z klubem związany jest już od ponad 4 lat i przede wszystkim zajmował się sprawami medialnymi. To dzięki jego osobie nasz klub zaistniał w mediach społecznościowych i jest jednym z najbardziej medialnych klubów w naszym regionie. Promocja klubu z Uzdrowiska, a przy tym całego miasta to oczko w głowie Pawła. Jego liczne akcje promujące MKS nie przeszły bez echa w środowisku piłkarskim i mamy nadzieję, że w związku z objęciem przez Pawła tak odpowiedzialnej funkcji jego zacięcie do promocji klubu będzie niezmienne – chwalą dotychczasowe działania nowego prezesa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.