01/03/2021

Nie udało się podtrzymać serii zwycięstw, występującemu w II lidze kobiet Chełmcowi Wodociągi Wałbrzych. Drużyna prowadzona przez trenerów Olczyk, Jesiołowski, musiała uznać wyższość rywala zza miedzy.

Mecz z IgnerHome Volley Świdnica był rewanżem, za spotkanie, które w styczniu tego roku odbyło się w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Wygrana w Wałbrzychu, postawiła Chełmca na uprzywilejowanej pozycji w tabeli. Umocniła je seria kolejnych zwycięstw. Przed rewanżem wałbrzyszanki wychodziły na parkiet, chcąc utrzymać drugą lokatę w bardzo silnej grupie zespołów.

Tym razem jednak, gospodynie postawiły poprzeczkę bardzo wysoko. Dobra dyspozycja w polu zagrywki, na siatce przy sporej liczbie niewymuszonych błędów własnych gości, sprawiło, że to świdniczanki mogły cieszyć się ze zwycięstwa za 3 punkty. Pomimo porażki Chełmiec wciąż utrzymuje drugie miejsce dające prawo gry w play-off.

Kolejne spotkanie już 27 lutego o godzinie 15:00. Mecz z Volley II Wrocław będzie można zobaczyć na antenie Sportowego Wałbrzycha. Serdecznie zapraszamy.

IgnerHome Volley Świdnica – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)

zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.